Canlı Sohbet

Mirc İndir


Mirc indir, internet kullanıcılarının yakından tanıdığı bir terimdir. Sohbet platformları tarafından en fazla kullanılan programlardan biri olan mırc, ismini Khaled Mardam Bey adı tasarımcısından almıştır. Henüz internet kullanımının günümüzdeki kadar yaygın olmadığı 2000 li yıllarda ortaya çıkan internet üzerinden sohbet akımı, IRC ile sohbet yapmak olarak adlandırılmıştı.


Son derece kullanışlı ve eğlenceli olan uygulama olan mırc, sabit bilgisayarlarda masa üstüne veya Akıllı cep telefonlarına indirilerek kullanılmaktadır. Sohbet platformlarının menüsünde yer alan mırc sohbet odaları, keyifli zaman geçirmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek için en ideal yöntemdir.


mirc indir


Amerika ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılmaya başlayan mırc programı, ülkemize geldiği dönemlerde büyük ilgiyle karşılaşmış ve her geçen gün daha fazla sohbet sitesini hizmete açılmıştır. Web sayfası açmadan sohbet sitesine erişimi sağlaması sebebiyle oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen program, bir kereye mahsus indirilerek süresiz olarak ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Dünyada en popüler sohbet kanalları tarafından kullanılan sistem, internet üzerinden kısa sürede indirilerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.


Mırc Programı Nasıl Yüklenir?


Mırc indir yazarak internette arama yapmanız halinde mırc programı yükleme sitelerinden herhangi birinden indirerek programın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Mırc kendisini bilgisayara kuran bir sistem olarak tasarlandığı için, kurulum sırasında ekstra bir programa ihtiyaç duyulması söz konusu değildir. Kurulum sırasında yapmanız gereken tek şey, seçtiğiniz yükleme sitesi tarafından verilen yönergeleri takip etmektir. Mirc.exe olarak isimlendirilen dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra, masaüstünde görünür hale gelecek ikona tıklayarak dilediğiniz zaman sohbet sitelerine giriş yapabilirsiniz.


türkçe mirc indir


Mirc indir işlemini tamamlayıp kullanıma başladığınız anda, birbirinden farklı kategorilere ayrılmış tanışma ve sohbet odalarına girerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Program sayesinde ilgi alanlarınıza en uygun sohbet odalarını seçebilir, anlık iletişim, bilgi alışverişi ve haberleşme amacıyla kullanabilirsiniz. Farklı donanımlara sahip binlerce siteye açılan bir pencere olan mirc, yaşamın durağanlığından sıkılan ve yepyeni ilişkilere yelken açmak isteyenlerin ortak noktasıdır. Siz de cihazınıza mirc programı indirerek tüm bu ayrıcalıklardan yararlanabilir, 7 gün 24 saat açık olan sohbet sitelerine katılarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.


 

Chat Siteleri - Chat Sohbet - Dini Sohbet - Eski Mynet Sohbet - Islami Sohbet - Mirc Indir - Mobil Sohbet - Mynet Sohbet - Sohbet Odaları