Canlı Sohbet

Mynet Sohbet


Mynet sohbet, internet kullanımının yaygınlaşmaya başladığı 2000’li yılların en popüler sohbet uygulamalarından biridir. Kurulduğu ilk yıllarda elde ettiği popülerlik, kısa sürede toplum yaşamının hemen her kesimine hitap eden bir program haline gelmesini sağlamıştır. Her yaş gurubundan oldukça yoğun katılımlarla giderek büyüyen mynet sohbet, sürekli kendini geliştirerek farklı özelliklerle etki alanını daha da genişletmiştir. Herkesin kolayca kullanabilmesi, tamamen ücretsiz oluşu ve sağladığı hizmetin kalitesi sebebiyle büyük ilgi gören uygulama, 2011 yılında faaliyetlerini durdurmuştur.


Günümüzde daha profesyonel bir yapıya sahip bulunan 3 boyutlu sohbet uygulaması Smeet üzerinden faaliyetlerine devam eden mynet sohbet, yüzlerce farklı IRC tabanlı sohbet sitesinin kurulmasına öncülük etmiştir.


mynet sohbet odasi


Mynet Sohbet Sitesi


Mynet sohbet, günümüzde hizmete devam eden farklı versiyonlarıyla tüm yaş guruplarına hitap eden bir uygulama olmayı sürdürmektedir. İnternet kullanımının giderek yaygınlaşması ve dijital iletişim araçlarının gelişmesiyle çok daha farklı kategorilerle hizmet veren mynet uygulamalarında,

  • Farklı yaş guruplarına yönelik sohbet odaları,
  • +18 cinsellik odaları,
  • Hobi paylaşım odaları,
  • Dini sohbetler,
  • Müzik, eğlence, yarışma odaları
  • Tanışma ve evlilik odaları vb. gibi birçok değişik sohbet ortamı sunulmaktadır.

Çoğunluğu +18 yaş altı bireylerin kullanımına yasak getiren siteler, keyifli vakit geçirmek isteyen herkesin ücretsiz olarak giriş yapmasına olanak sağlamaktadır. Sosyal medya platformlarında mecburi olan üyelik şartının mynet sohbet odalarında uygulanmıyor oluşu da, bu tür sitelerin daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.


mynet sohbet odasi


Mynet Sohbet Ücretsizdir, Üyelik Gerektirmez.


Mynet sohbet, katılımcıların kişisel verilerinin korunması konusunda da oldukça hassas bir yönetim anlayışına sahiptir. Katılımcılardan herhangi bir özel bilgi talep edilmediği gibi, kendilerini diledikleri gibi ifade etmelerine de olanak sağlamaktadır. Farlı kültür ve yaşamlara sahip insanların hoşça vakit geçirmesine ve müzik dinleyerek eğlenmesine olanak sağlayan sohbet siteleri, argo, küfür, bölücü mahiyetteki sözler ve şiddet içeren her türlü içeriğin kullanılmasını engelleyerek insanların temiz bir platformda bir araya gelmesini amaç edinmiştir.


İnternet arama motorları vasıtasıyla gerek bilgisayarlar, gerekse mobil cihazlardan saniyeler içerisinde erişime imkân sağlayan mynet sohbet, cep telefonlarına indirilen uygulamalarıyla 7/24 kullanıma olanak sağlamaktadır.


 

Chat Siteleri - Chat Sohbet - Dini Sohbet - Eski Mynet Sohbet - Islami Sohbet - Mirc Indir - Mobil Sohbet - Mynet Sohbet - Sohbet Odaları